Lysee Мобилен Телефон Флекс Кабли-1/2/5/10pcs Главната Задна Камера за 6 плус 6s Плус Мобилен Телефон Назад Камера Голема Задна Камера Модул Флекс Кабел Замена Со Флекс -
  • Неодамнешно

Lysee Мобилен Телефон Флекс Кабли-1/2/5/10pcs Главната Задна Камера за 6 плус 6s Плус Мобилен Телефон Назад Камера Голема Задна Камера

DEN 6127.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : 10 парчиња за ip6sp 1, сите производи беа тестирани двапати пред испораката за да се избегне каков било проблем со квалитетот. 2, нашето правило е продадете ги само најквалитетните артикли. 3, безбедносен пакет и добар квалитет. Поправка/Замена На Вашиот Стар, Оштетен,Скршен,Испукан, Неупотреблив Флексибилен Кабел. 1/2/5/10 парчиња главна задна камера за 6 плус 6 плус Мобилна Телефонска Задна Камера Голема Задна Камера Модул Замена На Флексибилен Кабел Со описи на флекспродукт : 1, сите производи беа тестирани двапати пред испораката за да се избегне каков било проблем со квалитетот. 2, нашето правило е продадете ги само најквалитетните артикли. 3, безбедносен пакет и добар квалитет. Поправка/Замена На Вашиот Стар, Оштетен,Скршен,Испукан, Неупотреблив Флексибилен Кабел .Променете Ја Адресата Нарачките се обработуваат во рок од 3 работен ден. Ако побарате да ја смените вашата адреса, ве молиме известете не однапред. Во спротивно, вашата нарачка ќе биде испратена на адресата што ја дадовте во Вашиот Record експрес рекорд.Доби Погрешна Ставка/не Како Што Е Опишано ние сме луѓе и наизменично правиме грешки, но сакаме да ги исправиме, на начин што купувачот го претпочита.Ако примената ставка е погрешна или не е иста како што е прикажано во списокот со производи, ќе бараме од вас да испратите вистинска фотографија/соф примената ставка заедно со нејзиното пакување (прикажување на етикетата на пакувањето). Ова е нашиот СОП, за да бидеме сигурни иза рекордни цели. ДОА / Оштетени при Пристигнувањетосигуруваме дека нашите артикли се правилно спакувани пред испораката за да избегнеме оштетувања на item.