Акват Осветли ЕЛ Жица Неонски Рејв Очила Сјај Трепка ПРЕДВОДЕНИ Очила За Сонце Костими За Забава, ЕДМ, Ноќта НА Вештерките РБ01
  • Неодамнешно

Акват Осветли ЕЛ Жица Неонски Рејв Очила Сјај Трепка ПРЕДВОДЕНИ Очила За Сонце Костими За Забава, ЕДМ, Ноќта НА Вештерките РБ01

DEN 223.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е прилично кул и ПРИВЛЕЧНО и ве прави ѕвезда на партиите Забава за забави, емисии, рејв концерти и фестивали. Висококвалитетната ЕЛ жица носи одличен визуелен ефект и подолго време на континуиран сјај ноќе. Стилските рамки за очила ЗА сонце со ПРОЅИРНИ ЛЕЌИ ви овозможуваат чувство за стил. Лесен за употреба. Дизајн со едно копче. Притиснете го копчето на батеријата за да ги смените ЕЛ очилата во светло во кој било од четирите режими : постојан сјај / трепкање / ТРЕПКАЊЕ / исклучување. Comfortableономски дизајн и удобен за носење. Совршени додатоци за мажи и жени, и млади, тинејџерски и стари. Лесно се гледа надвор, а светлата воопшто немаат влијание врз видот. Очилата работат со батерија прикачена со жица ( НЕ БЕЗЖИЧНА ). Независен батериски пакет со две суви батерии од 1,5 V can може да обезбеди соодветна моќност за да се обезбеди подолго време на континуирано осветлување (два часа барем во зависност од искористениот капацитет на батеријата). Пакетот и очилата се поврзани со жица од 35 инчи. Пакетот лесно можете да го скриете во џебот, облеката или чипот во ременот со клипот на пакувањето. Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Лесно е за носење. Нашата стока може да се користи и На Внатрешни И На Надворешни Ноќни Емисии И Активности.