Алатки за хранење со хионре за аквариум, резервоарот за риби за прстен за вшмукување чаша базен за лебдечки храна за храна црна рунда
  • Неодамнешно

Алатки за хранење со хионре за аквариум, резервоарот за риби за прстен за вшмукување чаша базен за лебдечки храна за храна црна рунда

DEN 95.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да ставите храна во кругот, ќе спречи да лебди храната наоколу Погоден е за хранење храна од снегулки и друга лебдечка храна. Купот за вшмукување може да се фиксира во која било позиција. Црн плоштад : 10см x 10см/3,94 "x 3,94" (приближно). Црн круг : надвор од дијаметар : 7,5 см/2,95 ", внатрешен дијаметар : 5,5 см/2. Можете да ставите храна во кругот, ќе спречи да лебди храната наоколу. Погоден е за хранење храна од снегулки и друга лебдечка храна. Купот за вшмукување може да се фиксира во која било позиција. Црн плоштад : 10см x 10см/3,94 "x 3,94" (приближно). Црн круг : надвор од дијаметар : 7,5 см/2,95 ", внатрешен дијаметар : 5,5 см/2. Име на артикалот : Материјал за прстен за хранење на пловидба : ПВЦ Карактеристики : Издржлив, лесен за употреба, преносен, големина на големина на риба Детали : Црн плоштад : 10см x 10см/3,94 "x 3,94" (приближно) Црн круг : надвор од дијаметар : 7,5 см/2,95 ", Внатрешен дијаметар : 5,5 см/2.