кутија за складирање рефлексија
  • Неодамнешно

кутија за складирање рефлексија

DEN 559.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Конструиран со користење на елегантен печат метал и рустикално природно дрво, Рефлексијата има чист дизајн Внатрешниот слој на светло сива подлога ги штити вашите предмети и ја надополнува надворешната шема на бои. ОРГАНИЗАЦИЈА : Рефлексијата има изобилен простор за складирање низ нејзините поделени прегради, со една област специјално посветена на прстени и две големи површини за складирање на општи предмети. ЗАФАЌА МАЛКУ ПРОСТОР : Рефлексијата се шири и пропаѓа со едноставна фиока и капак за движење со едно влечење. Производот е компактен, со димензии 9,25 х 5,5 х 2,25 инчи. ПРИВАТНО : со својот софистициран механизам за отворање, Рефлексијата е незабележлива и може целосно да го скрие накитот. ДИЗАЈНИРАН ОД ПАРКОТ СУНГ ВУК ЗА УМБРА : Рефлексијата го држи и организира вашиот накит и додатоци, истовремено додавајќи дополнителни функции, вклучувајќи го и неговото правоаголно огледало и облогата од ткаенина одвнатре за да го заштити вашиот накит. Материјал : Дрво и метал. Лесно е да стекнете навика вашите додатоци да бидат неорганизирани во серија кутии, послужавници и садови. Одржувањето на вашиот накит организиран и во беспрекорна состојба ќе стане природно кога ќе му го дадете домот што го заслужува со оваа кутија за накит Од Умбра! Воведување Кутија За Складирање Рефлексија со составот На Омбра Рефлексија од бел метал и природно дрво во комбинација со неговите компактни мерења од 9,25 х 5,5 х 2,25 инчи (23,5 х 14 х 5,7 см), го прават овој производ лесен додаток на секој простор. Неговата правоаголна форма овозможува да биде и редење и лесен за складирање. Јасни, Поделени Прегради организацијата На Рефлексија ја одразува функционалноста. Неговиот практичен огледален капак го поедноставува вашиот процес на подготвување и неговиот доволно простор овозможува лесно складирање на разни додатоци. Постои една преграда специјално посветена на прстени и две општи области за држење предмети со различна големина. Рефлексијата има обложена подлога за заштита на нејзината површина, и што е уште поважно, вашите ценети имоти.