Dell 2022 XPS 8950 Игри Десктоп - 12th Intel i7-12700 12-Основни ПРОЦЕСОРОТ-NVIDIA GTX 1650 Супер 4GB Графика-64GB DDR5-2TB м. 2 NVMe SSD + 2TB HDD-WiFi 6 Bluetooth RJ45 Windows 10 Pro
  • Неодамнешно

Dell 2022 XPS 8950 Игри Десктоп - 12th Intel i7-12700 12-Основни ПРОЦЕСОРОТ-NVIDIA GTX 1650 Супер 4GB Графика-64GB DDR5-2TB м.

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Моќен најнов 12-Ти Генерал Intel Core i7-12700 12-Јадрен процесор (до 4,9 GHz Со Intel Turbo Boost Технологија, 25 MB Паметен кеш, 12 (8 P+4 E) јадра, 20 теми) ● Gaphics® Nvidia Geforce GTX 1650 Супер Графичка Картичка СО 4gb посветен GDDR6. GTX turing архитектура nvidia обезбедува извонредно игри искуство. Видео Излез : 1x Display Port, 1x HDMI, 1x DVI. ●Меморија,Складирање И ОС € 64 GB 4800 MHz DDR5 RAM МЕМОРИЈА; 2 TB (2x 1tb м. 2) PCIe NVMe SSD + 2 TB (2x 1 TB) 7200 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА HDD за складирање На Податоци; Windows 10 Професионални. ●Поврзување И Пристаништа Quiller 1675 Wi-Fi 6 (AC 2x2) 802.11 AX и Bluetooth 5.2, Интегриран 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN. Предни Порти : 1 X USB 3.2 Gen 2 Тип-C со Power Share; 3x USB 3.2 Gen 1 Тип-А; 1x Слушалки/Mic Combo Приклучок; 1x sd картичка читач; Задни Порти : 1x USB 3.2 Gen 2 Тип-C; 2x USB 1 Тип-А; 2x USB 2.0 Тип-А; 1x RJ45 LAN Порта; Опкружувачки - аудио порти. 460w Злато Внатрешно Напојување; вклучена Е Црна Жична тастатура и Глушец; Компактен Минитауер Во Боја На Ноќното Небо : 14,68 "x 6,81" x 16,8 " инчи( H x w x d), 16,36 фунти. Серија : Dell XPS 8950 Мини Кула Игри Десктоп Процесор : 12 Генерација Intel Core i7-12700 процесор (до 4.