Торби за Облека од кабилок Торби За Облека Торби За Облека Торба за Облека Торба За Костум 1 парчиња Преносни Костуми Торба За Виси Преклопни Костуми Торба За Облек?
  • Неодамнешно

Торби за Облека од кабилок Торби За Облека Торби За Облека Торба за Облека Торба За Костум 1 парчиња Преносни Костуми Торба За Виси Преклопни

DEN 1366.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практичната торба за облека може вашите деловни костуми од инсекти и други Карактеристики преклопување, оваа торба за облека може да се преклопи за да се носи погодно. Исто така, може да се закачи на вашиот плакар дома или во хотел. Произведен со врвен материјал од ткаенина од оксфорд, доволно издржлив и практичен за употреба. Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи тоа е практична торба за облека. Опис Ова Е торба за облека, која е произведена со врвен материјал од ткаенина од оксфорд, доволно издржлив и практичен за употреба. Карактеристики преклопување, оваа торба за облека може да се преклопи за да се носи погодно. Практичната торба за облека може вашите деловни костуми од инсекти и други. Карактеристики-Боја : Црна.- Материјал : оксфорд ткаенина.- Големина : Околу 100, 00Х60, 00Х0, 10см/ 39, 30Х23, 58Х0, 04ин.- Произведен со врвен материјал од ткаенина од оксфорд, доволно издржлив и практичен за употреба.