ПРСТИ ИНСПИРИРАЈТЕ 24 Парчиња Тап Врв Игла За Издавање 8 Мешана Големина Долг Врв За Издавање - 16ga 12ga 10ga 9ga 8ga 7ga 6ga 5ga Тапи Игли за Полнење Течности, Вапе, Масло или Аплик
  • Неодамнешно

ПРСТИ ИНСПИРИРАЈТЕ 24 Парчиња Тап Врв Игла За Издавање 8 Мешана Големина Долг Врв За Издавање - 16ga 12ga 10ga 9ga 8ga 7ga 6ga 5ga

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вклучува 8 Мешани Димензии-16ga (јасно), 12 GA( розова), 10 GA(беж), 9 GA(жолта), 8 GA(зелена), 7 GA(црна), 6 GA(сина), 5 GA(портокалова) Одлично за инјектор за лепак,алкохол ,течна мерка,течна смеса,заптивки,Занаетчиски лепак,диспензер за есенцијално масло,полнење мастило, лепило за дрво, мерка и инјектирање парфеми, лубриканти. Изработени од нерѓосувачки челик и пластика и секоја игла цевка е закиселена и полирана за да се обезбеди конзистентност. [Совети За Тапи Игли] : Вклучува 8 Мешани Димензии-16ga (јасно), 12ga(розова), 10ga(беж), 9ga(жолта), 8ga(зелена), 7ga(црна), 6ga(сина), 5ga(портокалова) Тапи Игли, 3 парчиња/боја. [Супер Долг Врв] : Долгиот Врв за Издавање е околу 4,6 инчи (Должина).Изработени од нерѓосувачки челик и пластика. [Функција] : навојна игла за заклучување луер погодна за целиот стандарден шприц за заклучување луер.