ПРУС Електричен Простор Грејач Далечински Управувач ЗА GD9215AD15, GD9215AD06
  • Неодамнешно

ПРУС Електричен Простор Грејач Далечински Управувач ЗА GD9215AD15, GD9215AD06

DEN 206.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилен СО PROUS GD9215 AD15, GD9215 AD06 простор грејачи Контролирајте го грејачот на растојание од околу 5 метри од предниот дел на вентилаторот, а аголот на отстапување може да биде околу 30°. Контролен прекинувач, осцилација, тајмер, режими и температура во секое време и насекаде. Доаѓа со батерија со долг век на траење (CR2025), која може да се замени кога батеријата е исцрпена. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. ПРУС со задоволство ќе ви помогне. ПРУС Електричен Простор Грејач Далечински Применлив Модел : GD9215 AD15, Gd9215ad06 Совети За Користење На Далечинскиот Управувач : а. предниот предавател на далечинскиот управувач мора да биде насочен кон приемникот на контролната табла. Се Користи на растојание од околу 5 метри од предниот дел на вентилаторот, а аголот на отстапување може да биде околу 30°.