2 Пакување На 4-Јамка Водни Птици Патка Повик Јаже 4 Повици, Патка Повик Јаже За Повици, Гуска Повик Јаже, Високо Прилагодливи 4 Повик Јаже 4 Јамка Јамка Во Вистински ДР
  • Неодамнешно

2 Пакување На 4-Јамка Водни Птици Патка Повик Јаже 4 Повици, Патка Повик Јаже За Повици, Гуска Повик Јаже, Високо Прилагодливи 4 Повик

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2 Пакет На Флекс-тон 4 Јамка Јамка Во Вистински Дрво Макс 4 Удобност и Удобност : Целосната најлонска мрежа од 1 инчи обезбедува максимална издржливост и удобност на вратот (во споредба со стилот на плетенка), додека ги одржува повиците достапни во клучното време. Високо Прилагодливи : 4 целосно прилагодливи јамки овозможуваат безбедна врска за вашите омилени повици од патка и гуска. Едноставно лизнете го јазолот за да го обезбедите вашиот повик, свиреж за кучиња или друга ставка. За разлика од другите врвки на пазарот, делот од вратот е исто така прилагодлив. Прикривање : Вистинско дрво Макс 4 Камо го додава последниот допир со давање целосно прикривање за ригорозен повик. Бонус : Изграден Да Трае! LED Привезок Светлина. Јажето Со 4 Јамки Со Флексибилен тон Во Вистинско дрво Макс 4 е совршена камо шема на водни птици за носење на вашите омилени повици од патка и гуска до слепите. Четирите јамки ви овозможуваат да се удвоите на два од вашите омилени повици со поставување на петелките и на бурето и на ѕвончето.