Мастило Боја Место Прскање Прскање #2 Матрица Еднократно Пластика-Изберете Големина
  • Неодамнешно

Мастило Боја Место Прскање Прскање 2 Матрица Еднократно Пластика-Изберете Големина

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МАТЕРИЈАЛИ : ние професионално дизајнираме и прецизно-ги исекуваме сите наши матрици на 7 мил, чиста миларна пластика Нашиот Милар е флексибилен, издржлив, еднократно и може лесно да се исчисти. ГОЛЕМИНА : нашите големини на матрици се засноваат на големината на листот. Сликата е приближно 8,5% помала. СЛИКА : белата силуета на сликата ја претставува матрицата. Сивата боја го претставува празниот простор што може да се искористи за вашата креативност. УПОТРЕБА : Матриците се совршени за украсни знаци, занаети, мебел, ткаенина, ѕидови, сликање со креда, офорт на стакло, плочка, печење и што било друго на што можете да помислите!.