Кејт Спајд Newујорк торба за еднократна употреба, намирници со ленти за рамо, голем склоплив тоте
  • Неодамнешно

Кејт Спајд Newујорк торба за еднократна употреба, намирници со ленти за рамо, голем склоплив тоте

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Увезени Спиралната врзана тетратка има издржливо покритие на тврдиот бек што е совршено за запишување на дневни белешки и да прави списоци на чекор. Веднаш по предниот капак е двострана џебна страница за чување лабави белешки и задачи. Вклучува 160 страници обложени со колеџ, кои ги содржат месечните датуми на врвот за да можете лесно да го забележите денот (ите) за кои планирате. Плус, трудовите се густи за да се спречи крварење-иако можете да напишете, истакнете и да ги избришете како што сакате!. Тетратка со розови тврд портал го одликува металното злато велејќи, одлични очекувања, со логото на Кејт Спајд Newујорк, отпечатено на задната страна. Колеџот управуваше со спирални тетратки мерки 11 инчи (28 см) за 9,5 инчи (24 см) и совршено се вклопува во повеќето торби или ранци за употреба. Со страници со голема големина и 160 колеџ, оваа наредена тетратка е совршен додаток за да ставите малку пип во вашиот работен ден, студиска сесија или музики. Спиралната врзана тетратка има издржливо покритие на тврдиот бек што е совршено за запишување на дневни белешки и да прави списоци на чекор. Веднаш по предниот капак е двострана џебна страница за чување лабави белешки и задачи. Вклучува 160 страници обложени со колеџ, кои ги содржат месечните датуми на врвот за да можете лесно да го забележите денот (ите) за кои планирате.