X-gree 6mm x 14mm карбид врзан 2-flute топка крај РОНДЕР РАБОТНИ РАБОТИ РУТЕР БИТ (6 mm x 14 mm Punta Redondeada Extremo de Bola enrutador Redondo Fresa de Broca
  • Неодамнешно

X-gree 6mm x 14mm карбид врзан 2-flute топка крај РОНДЕР РАБОТНИ РАБОТИ РУТЕР БИТ (6 mm x 14 mm Punta Redondeada Extremo de Bola enrutador

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производот : Бит на рутер за крај на топката; Материјал : тонфрам карбид; Тежина : 24г Содржина на пакетот : 1 x Ball End Router Bit, 1 x Case; Квалитет : 6мм х 14мм. Дијаметар на дупче за дупчење : 6мм / 0,24 "; дијаметар на сечење : 14мм / 0,55". Радиус на сечење : 7мм / 0,28 "; длабочина на сечење : 13мм / 0,5" (de Corte : 7mm / 0.28 ''; Profundidad de Corte : 13mm / 0,5 ''. Севкупна должина : 62mm / 2.44 "; Боја : Беж, сребрен тон ( Долготрајно вкупно : 62мм / 2.44 ''; Боја : Беж, тоно плајдо. Име на производот : бит на рутер на топката; x 14mm. Дијаметар на дупче за дупчење : 6мм / 0,24 "; Дијаметар на сечење : 14мм / 0,55". Радиус на сечење : 7мм / 0,28 "; Длабочина на сечење : 13мм / 0,5" (Де Корте : 7мм / 0,28 ''; Профундидад де Корте : 13мм / 0,5 ''. Севкупна должина : 62мм / 2,44 "; Боја : Беж, сребрен тон (вкупно должина : 62мм / 2.