Телефонска размена на цевки за разговор - Изградете комуникациски вештини - Играчка за разговор и слушање - Телефон за играчки - Телефонски телефон, повеќебојни
  • Неодамнешно

Телефонска размена на цевки за разговор - Изградете комуникациски вештини - Играчка за разговор и слушање - Телефон за играчки - Телефонски

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комуницирајте на забавен начин - охрабрете го развојот на разговор, слушање и соработка, бидејќи децата ќе работат заедно за да ја градат својата размена со 69 стапки на цевки За внатрешна или надворешна употреба - изработена од трајна пластика, компонентите можат да се користат во затворено или на отворено. Делумно закопајте ги цевките во песок или нечистотија и слушајте како се менува звукот!. За 2-8 лица-со 8 слушалки и повеќе од 70 метри цевки, оваа размена на телефонски играчки ќе задржи група деца окупирани со часови! Дизајнирајте своја размена - цевките се карактеризираат со гума, што го олеснува поврзувањето на слушалките и конекторите. Подготвување и издржливо - компонентите лесно можат да се мијат чисти по употреба и ќе траат со години!. Цевки за разговор. Цевки за разговор.