5015 24V ладење турбо вентилатор 3Д делови од 3Д печатач 2pin за екструдер DC ладилник за ладилник 50x50x15mm пластични вентилатори
  • Неодамнешно

5015 24V ладење турбо вентилатор 3Д делови од 3Д печатач 2pin за екструдер DC ладилник за ладилник 50x50x15mm пластични вентилатори

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Зголемете го вашиот систем Подигнете го целиот случај. Подобрете го вашиот систем на животниот век на системот и компјутерот подобра работа. Лесно инсталиран и исцрпен топол воздух од внатрешноста на случајот. Материјали со висок квалитет, фино изработка. Заштита на животната средина, безбедно ,. Високо квалитетни додатоци за 3Д печатач, вентилатор. Зголемете го вашиот систем. Подигнете го целиот случај. Подобрете го вашиот систем на животниот век на системот и компјутерот подобра работа. Лесно инсталиран и исцрпен топол воздух од внатрешноста на случајот. Материјали со висок квалитет, фино изработка. Заштита на животната средина, безбедно ,. Високо квалитетни додатоци за 3Д печатач, вентилатор. Опис : - високо квалитетни додатоци за 3 D печатач, вентилатор. - Заштита на животната средина, безбедно,. - Висококвалитетни материјали, фино изработка.

- Air inlet size:
31mm
- Outlet size*15mm:
- Rated voltage:
DC 12V
- Rated current:
0.18A
- :
7000±10%RPM
- Bearing:
Oil bearing
- Noise:
25dBA
- Color:
Black
- Size:
50*50*15mm
Package Includes:
1x Cooling Fan for 3D Printer: