Auxfun Premium Sex Machine, 60W Ezfunlok Конектор Секс машина со 4 додатоци, Machineубов што ја фрла машината со далечински управувач за мажи жени и парови
  • Неодамнешно

Auxfun Premium Sex Machine, 60W Ezfunlok Конектор Секс машина со 4 додатоци, Machineубов што ја фрла машината со далечински управувач

DEN 4479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Моќен мотор и уникатен дизајн】 Должина на мозочен удар : 3 ~ 9см Напојувано со снабдување со моторни мотори од 60 вати, посилен мотор за поголема сексуална стимулација. Изглед на укулеле, низок шум, ви носи поголемо задоволство од сексуално задоволство. Уживајте во удобниот loveубовен ритам со партнерот. 【Прилагодлива секс машина】 Прилагодлив агол : 0-80 °. Автоматската машина за секс на Auxfun ви помага да постигнете погрдни пози. Аголот и брзината на напрегање на оваа loveубовна машина може да се прилагоди така што имате свој loveубовен ритам и да уживате во шарен сексуален живот. 【Повеќекратно крајно задоволство】 Оваа прекрасна машина за влечење дилдо доаѓа со конектор Ezfunlok и 4 прилози. Адаптерот за вшмукување на Supубовта машина 3,5 инчи е компатибилен со какви било 3,5 ”дилдоси, анален приклучок или секс играчка, што ви носи сексуални авантури. 【Цврста и преносна секс машина】 Оваа висококвалитетна сексуална машина е изработена од алуминиумски легура материјал и не'рѓосувачки челик, го прават здрав и цврст. Не ослободува никакви штетни материи и е безбеден за човечкото тело. Преносната секс играчка доаѓа во дискретен пакет без чувствителни зборови. 【Безжичен далечински управувач】 Вграден во 8 режими што се фрлаат, безжичниот далечински управувач ги прилагодува режимите и брзината за задоволство без рака или парови играат. Уживајте во секс -машината што пумпа пиштол со вашиот партнер. 【Моќен мотор и уникатен дизајн】 Должина на мозочен удар : 3 ~ 9см. Напојувано со снабдување со моторни мотори од 60-вати, посилен мотор за повеќе сексуални стимулации. Укулеле изглед, низок шум, ви донесуваат повеќе зголемување на задоволството од сексот. Уживајте во удобниот loveубовен ритам со вашиот партнер. 【Прилагодлива секс машина】 Прилагодлив агол : 0-80 °.