Zhyh Свадба подарок за маса за свадбена ламба Спална соба свадба соба мираз ламба долго светло црвена креативна едноставна едноставна
  • Неодамнешно

Zhyh Свадба подарок за маса за свадбена ламба Спална соба свадба соба мираз ламба долго светло црвена креативна едноставна едноставна

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал за тело на ламби : железо Материјал за сенка : крпа. Процес : Електропланирање. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Напон : 110 V ~ 240 V. Материјал за тело на ламби : железо. Материјал за сенка : крпа. Процес : Електропланирање. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Напон : 110 V ~ 240 V. Материјал на телото на ламбата : Материјал од железо : Платно Процесија : Електроплатингс ВИТВИНСК Исклучувајќи други експонати) Белешки : 1. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на проектот. Ние гарантираме дека стилот е ист како и стилот прикажан на сликата. Поради различни техники на лично мерење, може да има физички грешки во 1-3мм. Ви благодариме! Домашна канцеларија спална соба читање работа за читање ламба за кревети во кревет флуоресцентна ламба.