7x9 златни рамки за слики украсени - златна фолија Дрвена 7x9 Постери Фрам 7x9 Фото рамка - Акрилик со висока дефиниција за стакло за монтирање на wallидови - Домашна декор?
  • Неодамнешно

7x9 златни рамки за слики украсени - златна фолија Дрвена 7x9 Постери Фрам 7x9 Фото рамка - Акрилик со висока дефиниција за стакло за монтирање

DEN 592.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Современиот дизајн на меморија обезбедува уметнички животен стил со естетски пријатни рачно изработени производи за прикажување во вашиот дом, канцеларија, итн Дајте модерен изглед на вашите празни wallsидови. Дрвените рамки за слики се совршени за да го привлечат вниманието на сите наоколу. Вашата омилена фотографија, уметнички дела или сликарство го прави позадоволувачки. Никогаш нема да сакате да ги тргнете очите. Дрвена рамка за слика : . Користено материјал : Материјал за душеци од пиневуд за да се обезбеди издржливост и природен изглед на декор на вашата дневна соба. Акрилно стакло финиш : Нашата рамка од дрво има полиран акрилно стакло предно завршување за јасен поглед на вашата уметност, сликарство, фотографија, итн. Детали за производот : . Стил : модерно, уникатно, класично. Достапни големини : 3x3 до 48х48 според барањата на wallидот. Боја : Рамки за злато и злато за да ја направите вашата уметност да изгледа возвишена. Пристап : Лесно отворање на јазичињата на задниот дел за лесен пристап за да ја ставите вашата слика во нашата сопствена рамка за слики. Целосно собрани : закачалка за пилани вклучени со подготвена рамка за виси за да ја обеси на кој било wallид без кавга. Идеја за подароци : Нашата рамка за слики за украсување на дневната соба е исто така совршен подарок за свадба, Денот на вineубените, на семејства, девојка и најдобри пријатели да ги задржат веселите моменти внатре. Вашата прекрасна рамка за слики е преполна со голема грижа за да обезбедите безбедна испорака на вашиот праг, не мора да се грижите за кршење на стаклото. Стакло до 23 инчи. Дизајн на квалитет. Направено во САД Хасбрук Хитс Newу Jerseyерси. Wallиден декор : Современа рамка за злато слика ја надополнува секоја фотографија, сликарство, уметнички дела или цртање во вашата дневна соба, канцеларија. Покажете ја омилената меморија во естетски пријатна дрвена рамка за слика со модерен дизајн на меморија. Издржлив материјал : Нашите златни украсни рамки за слики се изработени од силно обликување на бор од дрво со акрилно плекси стакло пред да се обезбеди издржливост и јасен поглед со висока дефиниција. Оваа лесна рамка за злато и злато со години ја штити вашата фотографија од прашина, влага и гребнатини. Мерења : Оваа златна рамка 7x9 за слика од 7x9 е совршена големина за прикажување на вашата омилена меморија, цртање или уметнички дела. Класичните модерни дрвени рамки за слики се достапни во сите големини од 3x3 инчи до 48х48 инчи според вашите барања за wallидови. Пребарувајте ја нашата марка на Интернет, ние сме сопствена продавница за рамки за слики. Лесно-за-загрозување : Оваа дрвена рамка за слики од злато е подготвена да виси кога ќе пристигне. Ја прикажува вашата омилена меморија на wallидот без проблеми, бидејќи рамката со слики доаѓа со лесни јазичиња за отворање на задниот дел за лесен пристап и закачалка за пилани да ја обеси на идот. Совршено е да се прикаже во вашата спална соба, дневната соба, Кичем, трпезаријата или подарокот за роденден, свадба или канцеларија. Нашето ветување : Рамките за слики се преполни со соодветна грижа за да обезбедат безбедна испорака на вашиот праг. Сепак, во случај на какво било барање или вина, слободно контактирајте не. Youе ви испратиме уште еден или ќе ви вратиме во целост, бидејќи задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет. Направено во САД Hasbrouck Heights New Jersey модерен дизајн на меморија. Wallиден декор : Современа рамка за злато слика ја надополнува секоја фотографија, сликарство, уметнички дела или цртање во вашата дневна соба, канцеларија. Покажете ја омилената меморија во естетски пријатна дрвена рамка за слика со модерен дизајн на меморија. Издржлив материјал : Нашите златни украсни рамки за слики се изработени од силно обликување на бор од дрво со акрилно плекси стакло пред да се обезбеди издржливост и јасен поглед со висока дефиниција. Оваа лесна рамка за злато и злато со години ја штити вашата фотографија од прашина, влага и гребнатини.