Секс стол, надграден со рачка, со надувување перница и пакет поставени со пумпа
  • Неодамнешно

Секс стол, надграден со рачка, со надувување перница и пакет поставени со пумпа

DEN 1279.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Контролирајте го вашето задоволство - Сексот столче има две затегнати панели кои додаваат малку пролетност на позициите за возење Можете да се качите на врвот со партнерот под столицата, а потоа да работите сами во ритам со свое темпо. Повеќе сексуални позиции - Нашата мултифункционална loveубовна столица може да се користи на многу начини, само упатете се на сликите или истражете ги вашите сопствени начини! Уживајте во интимни моменти што не доживеале. Лесно за инсталирање - прирачник за инсталирање на англиски јазик доаѓа со помош за положба на половината. Нема да се грижите за тоа како да го соберете. Супериорен материјал - СИДА за секс мебел е изработена од TPU со голема јачина со обвивка за сунѓер за да го заштитите вашиот под, како и самиот производ. може да носи тежина од помалку од 300 фунти. Не ќе се деформирате лесно, вие или вашиот партнер можете да ја користите со доверба.