Бонцер надворешни завеси за водоотпорен двор, премија густа приватност водоотпорен грдт надвор од завесите за тремот, белведер, палуба, 1 панел, 54 x 84 инчи, бело
  • Неодамнешно

Бонцер надворешни завеси за водоотпорен двор, премија густа приватност водоотпорен грдт надвор од завесите за тремот, белведер,

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бонцер е посветен на обезбедување на висококвалитетни украсни и практични завеси за да одговара на дневните барања на нашите клиенти Без оглед од затворени до завеси на отворено, или чиста за затемнување завеси, ние ве покривме. Бонцер е растечки бренд. Додека им обезбедуваме на клиентите со висок квалитет на производи, ние постојано истражуваме повеќе можности во категоријата Домашни украси. Водоотпорен и водоотпорен. Дебела и издржлива ткаенина. Заштита на приватност. Сребрени не'рѓосувачки групи. Внатрешен дијаметар : 1,6 инчи/4 см. Направено од водоотпорна ткаенина што помага да се задржи дождот. Живописни бои за ваш избор. Издржлива ткаенина. Не е лесно да се изгребате. Што има во пакетот? Секој сет вклучува 1 завеса на отворено. Секоја завеса мери 54 широки долги 84 инчи. Завесите се завршени со гром/очни докази за 'рѓа со дијаметар од 1,6 инчи за лесно да го сместат столбот. Најдобри водоотпорни ткаенини : Бонцер надвор од завесите се изработени од трајни, меки и густа 100% полиестерска ткаенина со иста боја на предната и задната страна. Овие завеси се произведуваат во стандардна 100 заверена од фабриката ОЕКО - Текс. Ткаенината е издржлива, водоотпорна и е достапна во живописни цврсти бои. Чувајте ја сончевата светлина и дождовната вода : Овие завеси за блокирање на сонцето можат да блокираат дел од сончевата светлина и да ве заштитат да бидете изложени на сонце малку. Драпите на отворено Бонцер изработени од водоотпорна ткаенина можат да ја задржат водата од дожд, што може да се обеси дури и во дождови и снежни денови. Вкупна заштита на приватноста : Овие завеси се направени од густа ткаенина, кои исто така се целосно непроирни, обезбедувајќи вашите приватни моменти да останат приватни. Грижата е едноставна : Издржлива завеса на отворено е машината што се мие во нежен циклус и ладна вода. Спуштете го суво ниско и ладно железо по потреба. Што има во пакетот? Секој сет вклучува 1 завеса на отворено. Секоја завеса мери 54 широки долги 84 инчи. Завесите се завршени со гром/очни докази за 'рѓа со дијаметар од 1,6 инчи за лесно да го сместат столбот. Најдобри водоотпорни ткаенини : Бонцер надвор од завесите се изработени од трајни, меки и густа 100% полиестерска ткаенина со иста боја на предната и задната страна. Овие завеси се произведуваат во стандардна 100 заверена од фабриката ОЕКО - Текс.