Табела за табела за креветчиња Пипишел Бамбус со преклопни нозе+бамбус Организатор на фиоки за проширување
  • Неодамнешно

Табела за табела за креветчиња Пипишел Бамбус со преклопни нозе+бамбус Организатор на фиоки за проширување

DEN 366.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Повеќекратна употреба : Идеално за сервирање на појадок и вечера, оваа лента за појадок исто така може да се користи како табела за пишување или цртање за работа на креветот, како што се книги за читање, сурфање со лаптоп, дневник за пишување итн Оваа преносна послужавник за сервирање може да се користи широко Од деца, парови, старешини во кујна, спална соба, кревет, тросед и болница итн. Заштедете простор и спречете го истекувањето : преклопните нозе дозволуваат фиоките за сервирање да бидат поставени рамни и да не се тресат и да заштедат повеќе простор кога се складираат. Опкружените усни на послужавникот спречуваат да не паѓаат предмети. Нема потреба да се грижите дека течноста ќе се истури од фиоката за појадок за да ја извалкате облеката или листот. Лесно носење и одржување : Вградените рачки за носење го прават превозот храна или други површински предмети со леснотија. Доколку е потребно, тие се лесни за носење во затворен и на отворено. И оваа маса за сервирање на бамбус може да се исчисти брзо со топла вода и едноставно да се избрише со влажна крпа. Организатор за проширување и прилагодлив прибор : Дизајниран со 6-8 оддели, Организаторот за сребрени производи може да заштеди простор додека сместува повеќе предмети, што може да се прошири од 13 инчи до 19,6 инчи широк со мазно лизгање. Практично и совршено складирање : Овој организатор на бамбус може да чува збунувачки мали предмети по прегради. Лесно е да се соберат предмети, може да заштеди време во потрага по предмети како што се лажици и ножеви, пенкала и владетели, ѓердан и часовници. Повеќекратна употреба : Идеално за сервирање на појадок и вечера, оваа лента за појадок исто така може да се користи како табела за пишување или цртање за работа на креветот, како што се книги за читање, сурфање со лаптоп, дневник за пишување итн. Оваа преносна послужавник за сервирање може да се користи широко Од деца, парови, старешини во кујна, спална соба, кревет, тросед и болница итн.