Обединети абразиви SAIT 52330 SAIT-LOK 3 HD алуминиум оксид ламинат GR
  • Неодамнешно

Обединети абразиви SAIT 52330 SAIT-LOK 3 HD алуминиум оксид ламинат GR

DEN 1568.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Жито од алуминиум оксид Тројно изградба на ламиниране за апликации со тешка должност каде традиционалните дискови се распаѓаат. Одлично за мелење на работ, дебагирање и подготовка и отстранување на заварување. Поддржувањата за брза промена прават брзи, лесни промени во дискот и помалку застој. Поддржувањата на универзалниот стил се вклопуваат во повеќето најголеми брендови за поддршка на подлогата на пазарот. Жито од алуминиум оксид. Тројно изградба на ламиниране за апликации со тешка должност каде традиционалните дискови се распаѓаат. Одлично за мелење на работ, дебагирање и подготовка и отстранување на заварување. Поддржувањата за брза промена прават брзи, лесни промени во дискот и помалку застој. Поддржувањата на универзалниот стил се вклопуваат во повеќето најголеми брендови за поддршка на подлогата на пазарот. Дискови со алуминиум оксид со тешки 2А со тројна ламинирана конструкција за апликации за силен притисок, каде што конвенционалните ламинирани дискови имаат премногу флексибилни.