Cabilock 80 компјутери Фото Божиќна прекрасна за држач за хартиени клипови дрвена забава домашен цртан филм
  • Неодамнешно

Cabilock 80 компјутери Фото Божиќна прекрасна за држач за хартиени клипови дрвена забава домашен цртан филм

DEN 194.56

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете ги овие мултифункционални мини природни дрвени облеки дома денес! Го прави вашиот живот потопол и интересен Овие клипови можат цврсто да држат нешто и не се лесно да се должат на убавата изработка. Целото изгледа исклучително и прекрасно, за забави и украси за домови. Одлично за декорација, виси колаж со фотографии, занаети, картички и банер. Овие мини клипови се изработени од материјал, совршено користете ги како фото клипови, клипови за хартија, клипови за пораки. Донесете ги овие мултифункционални мини природни дрвени облеки дома денес! Го прави вашиот живот потопол и интересен. Овие клипови можат цврсто да држат нешто и не се лесно да се должат на убавата изработка. Целото изгледа исклучително и прекрасно, за забави и украси за домови. Одлично за декорација, виси колаж со фотографии, занаети, картички и банер. Овие мини клипови се изработени од материјал, совршено користете ги како фото клипови, клипови за хартија, клипови за пораки. Пакетот вклучува 80 x карактеристики на клип за фотографии - Боја : како што е прикажано држачот на фотографијата на хартија. - Овие клипови можат цврсто да држат нешто и не се лесни за поради фините клипови за цртани филмови за изработка. - Големина : приближно. - Овие мини клипови се изработени од материјал, совршено користете ги како фото клипови, клипови за хартија, клипови за пораки Божиќни дрвени клипови.