Luaatt RV Camper Travel Bares Corner Corner Bar, прилагодлива должина Полици за туширање, полици, RV додатоци
  • Неодамнешно

Luaatt RV Camper Travel Bares Corner Corner Bar, прилагодлива должина Полици за туширање, полици, RV додатоци

DEN 2544.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Постојат полици на аголот за туширање на РВ, а кога поставувате тоалети, тресењето за време на возењето може да предизвика да паднат Лента за складирање на туш може совршено да го реши овој проблем. Направено од компјутерски материјал. За разлика од 3Д материјали за печатење, тие не се кршат за време на свиткување и се многу издржливост. После инсталацијата, изгледа како оригиналот, погоден и убав. Прилагодлива должина од 7 "-12", фиксирана од две завртки, погодни за разни големини на аголот RV. Прикачени се две ленти од лепило за обележување, со добра лепење и не остануваат траги по отстранувањето. Постојат долги празнини на лентата за складирање и можете да ја конфигурирате сопствената S-кука за да додадете повеќе складирање. Постојат полици на аголот за туширање на РВ, а кога поставувате тоалети, тресењето за време на возењето може да предизвика да паднат. Лента за складирање на туш може совршено да го реши овој проблем. Направено од компјутерски материјал. За разлика од 3Д материјали за печатење, тие не се кршат за време на свиткување и се многу издржливост.