Гел за нокти Полска цврста боја/сјајно сјајно завршување обоен лак за нокти Потопено од основата на ноктите горниот слој DIY маникир нокти лак 9мл
  • Неодамнешно

Гел за нокти Полска цврста боја/сјајно сјајно завршување обоен лак за нокти Потопено од основата на ноктите горниот слој DIY

DEN 31.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еколошка и здрава : 40 -те бои во боја на гел во боја се направени од состојка без токсин што го прави безбеден и има мал мирис Нема груби состојки или лепила што водат до оштетени нокти. LED LED гел лак за нокти : 40 -те бои во нашиот сет за лак за нокти се внимателно да се совпаднат за да одговараат на различни стилови, без разлика дали сте жива, нежна, сончева или кул девојка, можете да ја најдете вашата боја! На лакот за нокти на гел треба да има потреба од база и горниот капут. Просечно за LED ламбата за нокти 30-60 секунди. Се користи само за нокти и не-директен контакт со кожата. Веднаш измијте ако се појави контакт. Ако се чувствувате добро, веднаш престанете да користите и барате внимание. Чувајте ги производите подалеку од бремената и децата. Лесна примена и добра издржливост : Серија на пламен црвен бургандски сјајни тексас сина гел лак за нокти е долготраен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна примена - со основен гел врвен слој под целосен процес на аплицирање. Лесна примена и добра издржливост : Постарот за лакови за нокти на гел е долго траен за 21+ дена со совршен сјај под соодветна примена - со основен гел горниот слој под целосниот процес на аплицирање.