Зеродеко 8 парчиња шише со шише со шише со шише со шише силиконски шише со шишиња, дно заштитник домаќинство
  • Неодамнешно

Зеродеко 8 парчиња шише со шише со шише со шише со шише силиконски шише со шишиња, дно заштитник домаќинство

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

силикон Ракав со шише со шише со топло : ✨✨✨ Silicone Boot Schaeves Botter Botth Contector, изработката на овој производ е совршена, и ќе имате добро искуство во користењето на истиот. Силиконски долен ракав : Има силна способност за истегнување и е погодна за многу видови стаклени шишиња. Заштитник на шишиња : Нашите модерни капаци на дното на силиконско шише се еластични и можат да се истегнат правилно. Силиконски ракав за шише : Може да ја зголеми силата на триење, да спречи заби, абење и влијание, за да се спречи шишето со вода ќе се спушти на земја. Заштитно покритие : Силиконската површина обезбедува посилен зафат и ефикасно го спречува шишето да падне од бирото. Ракав со шише со шише со топло : ✨✨✨ Silicone Boot Schaeves Botter Botth Contector, изработката на овој производ е совршена, и ќе имате добро искуство во користењето на истиот. Силиконски долен ракав : Има силна способност за истегнување и е погодна за многу видови стаклени шишиња. Заштитник на шишиња : Нашите модерни капаци на дното на силиконско шише се еластични и можат да се истегнат правилно. Силиконски ракав за шише : Може да ја зголеми силата на триење, да спречи заби, абење и влијание, за да се спречи шишето со вода ќе се спушти на земја. Заштитно покритие : Силиконската површина обезбедува посилен зафат и ефикасно го спречува шишето да падне од бирото. Пакетот вклучува карактеристики на копчињата со копче од 4 x шише -материјал : додатоци за шише со силиконски вода.