Sezrgiu среќна декоративна жица за декоративни жици топло бело LED водоотпорен батерија напојува 8 режими самовила светла со далечински и тајмер за празнични забави сп?
  • Неодамнешно

Sezrgiu среќна декоративна жица за декоративни жици топло бело LED водоотпорен батерија напојува 8 режими самовила светла со далечински

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Водоотпорен и преносен】 - Со малата кутија за водоотпорна батерија IP65, можете лесно да ги носите и поставувате LED светлата каде и да сакате (батериите не се вклучени) 3 АА батериите може да траат приближно 30 часа, далечински способни (вклучени во пакетот). 【Случајни светла на Шамрок Стринг】 - Овие зелени самовила светла дизајнирани со исклучителна блескава детелина со 4 лисја, идеален декор за дома, градина, внатрешен двор, тремот, ограда и тераса. Тие можат да го претворат секој простор во земја на бајка со пенливи ефекти на нашите жици. 【Совршена декорација на Денот на Свети Патрик】 - Тоа е идеална декорација за забава за славење на Денот на Свети Патрик, забава за ирски ден, свадба на Денот на Сент Патрик, ангажман, невестински туш и забава за диплома. не се прегрева по продолжена употреба. 【Далечински управувач, за ваша погодност】 - далечински управувач обезбедуваат режим на мултифункционално осветлување. Притиснете „Тајмер“ Обезбедете автоматски 6 часа и 18 часа надвор од далечинскиот управувач, исто така, нудат режими на мултифункционално треперење и различно ниво на осветленост. 【Широка апликација за затворен /отворен】 - Совршена декорација и уникатен празник на зелена декорација на Свети Патрик, Божиќ, роденден, дом, свадба, забава и други прилики за славење. Може да ја користите за DIY уникатен подарок за вашето семејство или пријатели . 【Водоотпорен и преносен】 - Со малата кутија за водоотпорна батерија IP65, можете лесно да ги носите и поставувате LED светлата каде и да сакате (батериите не се вклучени). 3 АА батериите може да траат приближно 30 часа, далечински способни (вклучени во пакетот). 【Случајни светла на Шамрок Стринг】 - Овие зелени самовила светла дизајнирани со исклучителна блескава детелина со 4 лисја, идеален декор за дома, градина, внатрешен двор, тремот, ограда и тераса. Тие можат да го претворат секој простор во земја на бајка со пенливи ефекти на нашите жици. 【Совршена декорација на Денот на Свети Патрик】 - Тоа е идеална декорација за забава за славење на Денот на Свети Патрик, забава за ирски ден, свадба на Денот на Сент Патрик, ангажман, невестински туш и забава за диплома. не се прегрева по продолжена употреба. 【Далечински управувач, за ваша погодност】 - далечински управувач обезбедуваат режим на мултифункционално осветлување. Притиснете „Тајмер“ Обезбедете автоматски 6 часа и 18 часа надвор од далечинскиот управувач, исто така, нудат режими на мултифункционално треперење и различно ниво на осветленост. 【Широка апликација за затворен /отворен】 - Совршена декорација и уникатен празник на зелена декорација на Свети Патрик, Божиќ, роденден, дом, свадба, забава и други прилики за славење.