Mop Spint Mop 360 ° Self Wringing Spinning Mop Mop Microfiber Mop Heads лесен за употреба и складирање
  • Неодамнешно

Mop Spint Mop 360 ° Self Wringing Spinning Mop Mop Microfiber Mop Heads лесен за употреба и складирање

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Иновативната глава за ротирачки микрофибер јасно го олеснува чистењето Кошница за вода од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик здрав, не е лесен за кршење. Одводот е погоден, нечистотијата не е валкана и нема потреба без напор да се подигне корпата. Висок квалитет и сосема нов ротатор од не'рѓосувачки челик, ефикасно чистење на подот, 360 вртливо за миење на вртливата. Главата на микрофибер -моп е почиста од памукот и веднаш го суши подот без ленти. Иновативната глава за ротирачки микрофибер јасно го олеснува чистењето. Кошница за вода од не'рѓосувачки челик, не'рѓосувачки челик здрав, не е лесен за кршење. Одводот е погоден, нечистотијата не е валкана и нема потреба без напор да се подигне корпата. Висок квалитет и сосема нов ротатор од не'рѓосувачки челик, ефикасно чистење на подот, 360 вртливо за миење на вртливата. Главата на микрофибер -моп е почиста од памукот и веднаш го суши подот без ленти.