Inov8 Framing PFES-SWBK-86 Photo Frame, измиена црна, 8x6 инчи
  • Неодамнешно

Inov8 Framing PFES-SWBK-86 Photo Frame, измиена црна, 8x6 инчи

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Британски производител со над 20 години искуство во производство на врамување на слики Прецизност на машината и се приклучи на аглите за највисок квалитет на завршување и ригидност. Обликување од 46мм комплетно со стакло, поддршка на табла и стојат дозволувајќи и позиционирање на пејзаж и портрет. Совршено вклопување за големина / големина на слика 8x6 инчи. Членовите на Британците направија квалитетно поддршка на бизнисот и економијата во Велика Британија. Опис на производот Потрошувачите се повеќе се заинтересирани за поддршка на британските производи, како и ние. Кога е можно, извори на Ino V8 локално произведени материјали за рачно изработени опсег на убаво изработени рамки. Ова ја поддржува нашата околина, локалната економија и ви дава подолго уживање во вашата рамка и спомени.inov8 се производител на високо квалитетни ефикасни производи за вашите фотографски потреби, вклучително, мемориски картички, USB дискови, случаи, батерии, полначи, рамки и додатоци.