Капа Завртка | Шестоаголна Глава | 5 Парчиња | Одделение 5 | 7/16-14 х 6 Во. | Сребро | Челик
  • Неодамнешно

Капа Завртка | Шестоаголна Глава | 5 Парчиња | Одделение 5 | 7/16-14 х 6 Во. | Сребро | Челик

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дел : Капа Завртка Шестоаголна Глава Дел Број : 803-360. Боја : Сребрена. Материјал : Челик. Преглед На Производот : - Овие Завртки Се Произведуваат Со Употреба На Издржливи Материјали И Тестирани На Корозија За Да Се Обезбеди Потребната Цврстина И Долговечност.Информации за производот : - Дел : Повеќенаменски Болт-Боја : Сребро - Материјал : Челик - Содржина На Пакетот : 5 Шестоаголни Завртки За Капачиња - Количина На Пакет : 5 - Тип На Пакување : Кутија - Финиш : Тип На Цинк - Глава : Шестоаголна Количина На Пакет Уом : Парче Производител Број На Дел : - Број На Дел : 803 - 360 Карактеристики На производот : - Издржливи Материјали-Произведени Според Специфични Стандарди За Толеранција На Конец - Тестирани На Корозија - хардверот Се Подложува На Тестирање Со Прскање Со Сол За Да Се Обезбеди Отпорност На Корозија - Повеќенаменска Корисност - Може Да Се Користи Во Различни Апликации, Од Авто До Дома - Доверлив Квалитет - Поддржан Од Тим Професионални Инженери И Специјалисти За Контрола На Квалитетот Во Соединетите Држави Гаранции И Гаранции : - 30 - Дневна гаранција За Задоволство - 1-годишна ограничена гаранција.