Уредни алатки 30 инчи прашина од прашина со метална рачка со метална метална и пакет за полнење на прашина од 30 инчи - 1 сет на липа и 2 полнење
  • Неодамнешно

Уредни алатки 30 инчи прашина од прашина со метална рачка со метална метална и пакет за полнење на прашина од 30 инчи - 1 сет на липа и 2 полнење

DEN 399.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голема 30 '' x 5 '' широка памучна глава со памук со исечени краеви- супер апсорбирачко предиво од памук совршено за влажно мепирање и суво чистење Цврста и сигурна 60 '' Метална телескопска рачка рачка со метална рамка вклучена - исто така избравме метална телескопска рачка што се протега од 39 '' до 60 '' со челична метална рамка за да можете да имате цврста и сигурна рачка што може да ги издржи сите Видови на чистење и маневрирање без да се грижите за тоа како се крцка како пластика. Челичниот метален клип исто така вклучува пластичен слајд за да ви овозможи да го заклучите или отклучите дејството на вртење. 30 '' x 5 '' Широка памучна четка за глава - Супер апсорбирачки памучно предиво совршено за влажно мепирање и суво чистење. Кога целосно ја раширите главата на МОП, мери 34 '' x 11 '' што го прави доволно голем облик за да се исчисти ефикасно и ефикасно. Затегнете се со нашата индустриска четка - чистењето никогаш не било лесно. Користете ја мапата за прашина за подови од дрвени предмети, ламинат, плочка и многу повеќе! Без разлика дали сте суви кои се зафаќаат или влажни, тоа е одлично за кој било вид на тротоарите.