Адаптер / полнач за замена на HQRP Компатибилен со JVC GR-D93U / GRD93U камера со адаптер за приклучок за кабел и еврото за САД
  • Неодамнешно

Адаптер / полнач за замена на HQRP Компатибилен со JVC GR-D93U / GRD93U камера со адаптер за приклучок за кабел и еврото за САД

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Адаптер за замена на HQRP® AC со кабелот во САД Влез : 110 V-240 V AC; Излез : DC 11 V 1 A ;. Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање. Влез : 110 V-240 V AC; Излез : DC 11 V 1 A ;. Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање и бучава. 1 година гаранција!. Компатибилен со JVC GR-D93 U / GRD93 U. Компатибилен со JVC GR-D93 U / GRD93 U. Одрекување : Ова не е производ за производител на оригинална опрема (OEM), производот брендиран со HQRP е замена. Сите имиња на брендови и логоа се регистрирани трговски марки на нивните соодветни сопственици. Секоја употреба на имиња на брендови или ознаки за модели за овој производ се прават само за да демонстрираат компатибилност.