Нов Collet & Nut за Ridgid R2400 Trim Router 671361001, 671362001
  • Неодамнешно

Нов Collet & Nut за Ridgid R2400 Trim Router 671361001, 671362001

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нов рутер Collet & Collet R2400 Дел број 671361001 и 671362001. Направено од трајни материјали со висок квалитет. Компактен и здрав, изграден за да трае. Лесно за инсталирање, заштеда на време и пари. Нов рутер Collet & Collet R2400. Дел број 671361001 и 671362001. Направено од трајни материјали со висок квалитет. Компактен и здрав, изграден за да трае. Лесно за инсталирање, заштеда на време и пари. Нов Collet & Nut за Ridgid R2400 Trim Router 671361001, 671362001.