Божиќни дворови знаци украси за влогови Божиќни пластични двор декор на отворено бонбони градинарски знаци со влогови за зимски украси на отворено, 54 инчи
  • Неодамнешно

Божиќни дворови знаци украси за влогови Божиќни пластични двор декор на отворено бонбони градинарски знаци со влогови за зимски

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Соодветна количина : Овој пакет доаѓа со 1 поставен отворен бонбони за бонбони, вклучително и 8 x удели, знак од 1 x Дедо Мраз, 2 x црвени, зелени и бели знаци на бонбони, знаци од 1 x кутија, доволно ќе ви донесат убаво со употреба на искуство Соодветна големина : Вкупната големина на овој производ е приближно. 54 x 11,34 инчи/ 137 x 28,8 см во должина и ширина, главата на Дедо Мраз е приближно. 14 инчи/ 36 см x 11,22 инчи/ 28,5 см; 2 парчиња лак за бонбони е 12,64 инчи/ 32 см x 12 инчи/ 30 см; Кутија за подароци за лак е 12 инчи/ 30 см x 12 инчи/ 30 см, 2 парчиња 11 инчи/ 28 см удели и 6 парчиња 11 инчи/ 23 см влогови. Квалитетен материјал : Овие Божиќни декори од снежен човек од снежен човек се изработени од брановиден пластичен картонски материјал кој е водоотпорен и отпорен на временски услови, лесен и издржлив, не е лесен за скршен, може да се примени долго време. Лесно за склопување : Овие знаци на градинарски бонбони со влогови се дизајнирани со 4 дела, доаѓаат со 8 парчиња влогови кои го прават склопот брзо и лесно, вметнете 6 парчиња 9 инчи/ 23 см влогови во секој Божиќ во декорацијата на Санта Двор и притиснете во земјата Да се ​​прикаже со 2 парчиња 11 инчи/ 28 см влогови. Идеални украси во дворот : Можете да го украсите вашиот двор за Божиќ со овие надворешни ловци на бонбони од Снегун, кои можат да ви овозможат забавно двор и градина и да ја зголемат Божиќната атмосфера на вашата куќа, убаво за градина на отворено, двор, тревник, канцеларија, дом, ходник , Декорација на скалила на овој Божиќен фестивал. Соодветна количина : Овој пакет доаѓа со 1 поставен отворен бонбони за бонбони, вклучително и 8 x удели, знак од 1 x Дедо Мраз, 2 x црвени, зелени и бели знаци на бонбони, знаци од 1 x кутија, доволно ќе ви донесат убаво со употреба на искуство. Соодветна големина : Вкупната големина на овој производ е приближно. 54 x 11,34 инчи/ 137 x 28,8 см во должина и ширина, главата на Дедо Мраз е приближно. 14 инчи/ 36 см x 11,22 инчи/ 28,5 см; 2 парчиња лак за бонбони е 12,64 инчи/ 32 см x 12 инчи/ 30 см; Кутија за подароци за лак е 12 инчи/ 30 см x 12 инчи/ 30 см, 2 парчиња 11 инчи/ 28 см удели и 6 парчиња 11 инчи/ 23 см влогови. Квалитетен материјал : Овие Божиќни декори од снежен човек од снежен човек се изработени од брановиден пластичен картонски материјал кој е водоотпорен и отпорен на временски услови, лесен и издржлив, не е лесен за скршен, може да се примени долго време. Лесно за склопување : Овие знаци на градинарски бонбони со влогови се дизајнирани со 4 дела, доаѓаат со 8 парчиња влогови кои го прават склопот брзо и лесно, вметнете 6 парчиња 9 инчи/ 23 см влогови во секој Божиќ во декорацијата на Санта Двор и притиснете во земјата Да се ​​прикаже со 2 парчиња 11 инчи/ 28 см влогови.

Type:
yard and garden decoration
Material:
plastic
Color:
as picture shown
Package includes:
A set of 4 pieces Santa sign stakes :
8 x Stakes :
Note:
The color may exist difference due to different colors. :
Manual measurement, please allow slight size errors. :
Pointed and inedible items include, please keep away from kids. :