Клипборд за вметнување на уринарниот тракт
  • Неодамнешно

Клипборд за вметнување на уринарниот тракт

DEN 1488.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уринарниот тракт Две еднострана пластична клип табла за суво бришење. Користете свои слики или графикони или чувајте ги овие. Големината на A4 толку е доволно голема за скоро секоја табела или слика што сакате да ја користите. Совршен за болница, клиники, училиште и за пациенти. Уринарниот тракт. Две еднострана пластична клип табла за суво бришење. Користете свои слики или графикони или чувајте ги овие. Големината на A4 толку е доволно голема за скоро секоја табела или слика што сакате да ја користите. Совршен за болница, клиники, училиште и за пациенти. Клипборд на уринарниот тракт Оваа двострана клип табла можете да ја отстраните сликата и да ставите свои слики или графикони.