KQOO On-Off Latching Rocker Switch Switch Switch 4 Pin DPST со светлина 16A 250VAC 20A 125VAC KCD2
  • Неодамнешно

KQOO On-Off Latching Rocker Switch Switch Switch 4 Pin DPST со светлина 16A 250VAC 20A 125VAC KCD2

DEN 176.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Полјаци : DPST Терминали : 4 пинови. Номинален напон : 16 A 250 V, 20 A 125 V. Севкупна големина : 31 x 25 x 35mm/1.2 "x 1" x 1,4 "(L*W*H). Големина на монтирање : 27 x 21mm/1,1" x 0,8 "(L*W). Терминали : 4 Пинови. Оценет напон : 16 A 250 V, 20 A 125 V. Целокупна големина : 31 x 25 x 35mm/1.2 "x 1" x 1,4 "(L*W*H). Големина на монтирање : 27 x 21мм/1,1 "x 0,8" (L*W). Полјаци : dpstterminals : 4 Pinsposition : On-Offlamp Боја : црвена, жолта, буле, зелена, црна напон : 16 A 250 V, 20 A 125 Voveral Големина : 31 x 25 x 35mm/1,2 "x 1" x 1,4 "(L*w*h ) Големина на монтирање : 27 x 21mm/1,1 "x 0,8" (L*W) Содржина на пакетот : 1x рокерски прекинувачи.