Espresso Board Knape & Vogt Espress, 1980 ESP 12x24
  • Неодамнешно

Espresso Board Knape & Vogt Espress, 1980 ESP 12x24

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Табла за полици со целата цел Заврши : Еспресо. Има до 200 фунти. Табла за полици со целата цел. Заврши : Еспресо. Има до 200 фунти. Направено од 5/8 "дебела честички од табла. Симулираната завршница на дрвокрадци се произведува со точна техника за обработка на фотографии. Вклучува прецизно завојување на работ. Зачува до 200 фунти.