ZTHOME Автоматски центар на Центарот Општа автоматска автоматска обработка на метална вежба за метална вежба прилагодлива на пролетта натоварена автоматска алатка ?
  • Неодамнешно

ZTHOME Автоматски центар на Центарот Општа автоматска автоматска обработка на метална вежба за метална вежба прилагодлива на пролетта

DEN 516.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Битови за вежбање на топење Карактеристики : . Едноставно и точно за употреба на рачка за носење спречува лизгање. Дава прецизна почетна точка на челик и други цврсти материјали. Ви овозможува лесно да ја обележите работата со помош на едната рака пред дупчењето што ќе спречи лизгање на вежбата. Taper Point Dript Bitsautomatic Center Panch Општо автоматско пробивање метална вежба метална вежба прилагодлива пролет натоварена автоматска алатка за рачни удирање 1 PCSSpecification : Тип : Центар за вежбање битматеријал : Степен со голема брзина : 130mmfeatures : Користете ја пролетта во неговото тело за да генерирате за генерирање на моќноста на влијанието за да се пробие HOLESNOTE : Точка Боја прикажана На фотографиите може да се прикажат малку поразлично на вашиот компјутерски монитор, бидејќи мониторите не се калибрираат исто. Пакуван, вклучувајќи : 1 парчиња центар за вежбање.

Type:
Center Drill Bit
Material:
High Speed Steel
Length:
130mm
Features:
Use spring in his body to gernerate the impact power to punch holes
Note:
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same.:
Package Including:
1pc Center Drill Bit :