Сервери од не'рѓосувачки пита за пица секачи за пица со курва десерт сет постави торта сребрена служба што служи лизгачки шпатули за колачи, лебови, путер од јајца и
  • Неодамнешно

Сервери од не'рѓосувачки пита за пица секачи за пица со курва десерт сет постави торта сребрена служба што служи лизгачки шпатули за колачи,

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Информации за пакетот : Пакетот доаѓа со 2 парчиња секачи за пица од не'рѓосувачки торта, еден со Серат и еден без, доволно количество за да ја задоволи вашата дневна примена и замена, а исто така можете да испратите и на вашата баба или мајка Повеќе цели : Сетот за десерт за десерт има многу апликации, кои ќе ви направат корист да исечете пити, пици, лазања, колачи, лебови, путер од јајца, пити со јајца и други десерти, практични и корисни за задоволување на вашите различни потреби. Информации за големината : Билатералната засилена торта лопата мери приближно. 25,2 x 6,5 см/ 9,93 x 2,56 инчи, со тежина од 91 g; Незадоволната лопата за торта мери приближно. 22,8 x 4,8 см/ 8,98 x 1,89 инчи, со тежина од 51 g, соодветна димензија и тежина се погодни за да работите. Цврста конструкција : лопати пицата за торта се конструирани со квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, здрав, водоотпорен и доказ за прашина, отпорен на 'рѓа и корозија, што може да се исчисти во машината за миење садови и нема да апсорбира мирис и бои, поддржувајќи повторени апликации. Лесно за држење : Шпатулата што служи за пита е лесна и удобна за држење, кои обезбедуваат добра и цврста рачка, можете да ги контролирате лесно и цврсто додека готвите или украсувате храна, не се лизга и удобен за употреба. Информации за пакетот : Пакетот доаѓа со 2 парчиња секачи за пица од не'рѓосувачки торта, еден со Серат и еден без, доволно количество за да ја задоволи вашата дневна примена и замена, а исто така можете да испратите и на вашата баба или мајка. Повеќе цели : Сетот за десерт за десерт има многу апликации, кои ќе ви направат корист да исечете пити, пици, лазања, колачи, лебови, путер од јајца, пити со јајца и други десерти, практични и корисни за задоволување на вашите различни потреби. Информации за големината : Билатералната засилена торта лопата мери приближно. 25,2 x 6,5 см/ 9,93 x 2,56 инчи, со тежина од 91 g; Незадоволната лопата за торта мери приближно. 22,8 x 4,8 см/ 8,98 x 1,89 инчи, со тежина од 51 g, соодветна димензија и тежина се погодни за да работите. Цврста конструкција : лопати пицата за торта се конструирани со квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, здрав, водоотпорен и доказ за прашина, отпорен на 'рѓа и корозија, што може да се исчисти во машината за миење садови и нема да апсорбира мирис и бои, поддржувајќи повторени апликации.

Material:
stainless steel
Color:
silvery
Quantity:
2 pieces
Size:
Serrated cake spatula:
approx. 25.2 x 6.5 cm/ 9.93 x 2.56 inches
Non serrated cake spatula:
approx. 22.8 x 4.8 cm/ 8.98 x 1.89 inches
Package includes:
1 x Serrated cake spatula :
1 x Non serrated cake spatula :
Warm notes:
Please allow slight size error due to manual measurement. :
The colors may exist slight difference due to different screen. :