PDGJG MINI Professional Handheld Extrout Extractor Stapler Sypler Binding Tool Тешка должина Трајни удобни метални метални отстранувачи
  • Неодамнешно

PDGJG MINI Professional Handheld Extrout Extractor Stapler Sypler Binding Tool Тешка должина Трајни удобни метални метални отстранувачи

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висока сила и долго користење време Пластична рачка за добар зафат и нелизга. Дизајн на ергономија што е супер удобен за одржување. Метална материјална челична глава, издржлива и ефикасна работа. Брзо и заштеда на труд, брзо земете главен, без оштетување на хартијата. Висока сила и долго користење време. Пластична рачка за добар зафат и нелизга. Дизајн на ергономија што е супер удобен за одржување. Метална материјална челична глава, издржлива и ефикасна работа. Брзо и заштеда на труд, брзо земете главен, без оштетување на хартијата. Висока сила и долго користење на време.Пластична рачка за добар зафат и не-лизгање.ЕРГОМОНИКА ДИЗАЈН што е супер удобен за одржување. Спецификации : Материјал : челична глава + пластична управувачка количина на главна количина : 20 литсремовиден тип на глава : 10#, 24/6, 26/6 SIZE : Како што е прикажано прикажаните слики : 1 пар и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од бојата што се прикажува на сликите.