American Marine Inc. Pinpoint 9-Volt Battery Universal AD адаптер комплет 120VAC, кабел од 12 стапки
  • Неодамнешно

American Marine Inc. Pinpoint 9-Volt Battery Universal AD адаптер комплет 120VAC, кабел од 12 стапки

DEN 223.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

12 кабел за продолжување на нозете (исто така достапен : 5 кабел за нозе) Конвертира буквално кој било уред за батерија од 9 волти во операција на приклучок за наизменична струја. Заменува батерија од 9 волти. Специјално електронско филтрирање; Ниско мешање/сузбивање на бучава. Автоматско преоптоварување вградено; не се загрева; Наведен UL. Доследно ниво на моќност. Надворешно напојување. Адаптерот за универзален AC на Pinpoint 9 V, кој има кабел од 12 стапки, конвертира буквално секој уред со батерија од 9 волти во приклучок за наизменична струја. За цената на батеријата или две, овој адаптер за батерии од 9 волти ќе ја елиминира батеријата засекогаш со приклучок за наизменична струја. Овој адаптер ја претвора буквално секој уред со батерии од 9 волти во приклучок за наизменична струја. Исто така, достапно на : Pinpoint 9-Volt Battery Universal AC адаптер комплет 120 Vac 5 стапало кабел.