DJDLFA BA42 XB2-BA42 Црвен самостојно ресетирање Моментно испитување на копчето за копче 1 N/C.
  • Неодамнешно

DJDLFA BA42 XB2-BA42 Црвен самостојно ресетирање Моментно испитување на копчето за копче 1 N/C.

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост. Дизајниран со водоотпорен капак на двојни копчиња за започнување и запирање на вашата опрема.На копчето за притискање е само-заклучување, копчето за исклучување на притискање е автоматско ресетирање. Различна боја за две копчиња, лесен за препознавање, убав изглед и удобен за употреба. широко користено во механичка опрема, машини за текстил, итн. Изработено квалитетен материјал за долготрајна издржливост. Дизајниран со водоотпорен капак на двојни копчиња за започнување и запирање на вашата опрема.На копчето за притискање е само-заклучување, копчето за исклучување на притискање е автоматско ресетирање. Различна боја за две копчиња, лесен за препознавање, убав изглед и удобен за употреба. широко користено во механичка опрема, машини за текстил, итн.