USB кабел за дигитална камера Synergy, компатибилен со дигиталната камера Panasonic Lumix DMC-FZ300, 5 ft. USB кабел за податоци
  • Неодамнешно

USB кабел за дигитална камера Synergy, компатибилен со дигиталната камера Panasonic Lumix DMC-FZ300, 5 ft. USB кабел за податоци

DEN 104.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 стапки USB Type-A до Mini B кабел (8-пински), црн. Тип : USB 8-пин. Конектори : А до мини Б (8-пин). Должина : 3 стапки. USB Type-A до Mini B кабел (8-пински), црн. Тип : USB 8-пин. Конектори : А до мини Б (8-пин). Должина : 3 стапки. Поврзете ги вашите уреди со USB Mini B 8-пински конектор користејќи го овој машко USB 2.0 Type-A до USB Mini-B 8 Pin машки кабел. Овој кабел има стандарден USB машки конектор на едниот крај и 8-пински мини Б конектор на другиот крај. Овој кабел работи за некои специфични Panasonic, Fuji, Samsung, Nikon, Pentax, Konica, Minolta камери и многу други производи кои имаат 8-пинска поврзаност.