BZBYCZH компатибилен за Delta FFB0912VHE 12V 0,75A 3-жица 9см 9038 вентилатор за ладење
  • Неодамнешно

BZBYCZH компатибилен за Delta FFB0912VHE 12V 0,75A 3-жица 9см 9038 вентилатор за ладење

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

BZBYCZH компатибилен за Delta FFB0912 VHE 12 V 0,75 A 3-жица 9см 9038 вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за ладење. Гаранција : Ние ќе обезбедиме 90-дневен гаранција период. Ние ќе го тестираме пред испорака. Добро ќе го спакуваме. Користете многу тврда кутија со многу воздушна пластика во кутијата. За да се осигурате дека ќе го добиете точниот производ, внимателно проверете ја сликата што го прикажува вистинскиот производ пред плаќање за да бидете сигурни дека е ист како и вашиот. BZBYCZH компатибилен за Delta FFB0912 VHE 12 V 0,75 A 3-жица 9см 9038 вентилатор за ладење. Тип на состојба : Сосема нов вентилатор за ладење. Гаранција : Ние ќе обезбедиме 90-дневен гаранција период. Ние ќе го тестираме пред испорака. Добро ќе го спакуваме. Користете многу тврда кутија со многу воздушна пластика во кутијата. За да се осигурате дека ќе го добиете точниот производ, внимателно проверете ја сликата што го прикажува вистинскиот производ пред плаќање за да бидете сигурни дека е ист како и вашиот.