Поправен Службеник Кригла, Верувам Во Нас, Бидејќи Мојот Поправен Службеник Вели Дека Можеме Да Постигнеме Нешто Заедно! Среќен Ден На Таткото За Мене!, Новина Уник?
  • Неодамнешно

Поправен Службеник Кригла, Верувам Во Нас, Бидејќи Мојот Поправен Службеник Вели Дека Можеме Да Постигнеме Нешто Заедно! Среќен

DEN 271.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА На Поправниот Службеник ШОЛЈА ЗА КАФЕ : 11оз оваа одлична забавна кригла е совршена за екстра голем кофеин ВО АМ-не е една од нив СЛЕДЕТЕ ВЕ СЕКОЈ ден : ова е Поправен Службеник идеален подарок за мажи и жени. Даден на вашиот татко, татко, ќерка, сестра, девојка, дечко, сопруг, сопруга, колега, маж или жена, ќерка, дедо, баба, баба, внука или внук или внука, или вашиот најдобар пријател на нејзиниот роденден, дипломирањето или други прилики. Во случај подароците и скапоценостите да бидат соодветни Добар почетен дијалог, пишување на двете страни. СОВРШЕНА ЖЕНА ИЛИ МАЖИ ПОДАРОК ОДЛИЧЕН БОЖИЌ ИЛИ ПОДАРОК ЗА ДЕНОТ на БЛАГОДАРНОСТА, совршен како подарок За Поправен Службеник, помлад брат, сестра или близок пријател - секој што сака кафе. На сите ни треба наутро кога се потребни посебни додатоци : оваа чаша ни кажува сѐ : додадете бар во вашиот таен дедо Мраз или разменете подарок За Размена На Јенки, совршен за сезоната на празници. СИЛНА КЕРАМИКА, која е ласерска : нашиот Поправен Службеник класично бело керамичко стакло е создадено за поддршка на секојдневната употреба. Знаеме дека стаклото е популарно. Вклучувајќи машина за миење садови и микробранова печка, бидејќи секој што ја користи оваа чаша премногу се плаши да помине време за миење садови или да чека водата да зоврие на шпоретот. ПЕЧАТЕЊЕ ПРОТИВ ГРЕБЕЊЕ : ние ја користиме најдобрата Поправна Керамика И нашите фотографии се изгорени на максимална температура од 1.350 степени, овој процес гарантира дека чашата трае долго без да предизвика гребнатини. О избледени и е заштитен со тежок бел курир за да можете да го доставите до исклучителна личност, без оглед на тоа каде сте каков страв. Поправен Службеник шолја утринско кафе : Разбудете се на утринското кафе и наполнете го до 11 унци Поправен Службеник кафе кригла. Ова големо сочно стакло е совршено за екстра голем кофеин во текот на утринските часови. Започнете го вашиот одмор со темно кафе и стимулирачко охрабрување отпечатено на едната страна од шолјата за да можете да го видите и другите во светот. Подарок за сувенири Насмејте ја вашата сакана секој пат кога пие нешто топло.