ENS HNC3V341TM-IRAS-S2/28 Безбедносна камера за бедем IP/мрежно поврзување, 1/3 CMOS, 4MP@30FPS, 2,8mm фиксни леќи, IR, WDR, starlight, VCA, Micro-in MIC, Micro SD картичка, SD Slot Up до 256 GB, UL наведен; бело
  • Неодамнешно

ENS HNC3V341TM-IRAS-S2/28 Безбедносна камера за бедем IP/мрежно поврзување, 1/3 CMOS, 4MP@30FPS, 2,8mm фиксни леќи, IR, WDR, starlight,

DEN 1424.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Макс Ир растојание : 30 м 256 GB SD картичка. Заштита на IP67. Поддршка за моќност од 12 V DC/POE. IR LED диоди : 2. Максимално IR растојание : 30 m. 256 GB SD картичка. Заштита на IP67. Поддршка за моќност од 12 V DC/POE. IR LED диоди : 2. Оваа камера со IP купола од 4 MP Starlight има IR растојание до 98 стапки и леќи со агол широк 2,8 мм за максимална покриеност. Камерата е небрендирана и дахуа ОЕМ. Може да издржи да бидете во затворено и на отворено да ви обезбеди заштита насекаде. Овој список вклучува : (1) Камера (3) завртки (3) Сидра (1) Конектор за вода (1) Карактеристики на плочата за монтирање : - 4 MP, 1/3 "CMOS сензор за слика, ниско осветлување, висока дефиниција на слика - излези 4 MP (2560 1440)@25/30 fps, Max. Поддржува 4 MP (2688 1520)@20 fps - вграден IR LED, Max IR Ditain : 30 m - Интелигентно откривање : Упад, Trip Wire - Откривање на абнормалност : Откривање на движење, видео за склоност, бр. SD картичка, - Макс.