Футрола За Футрола За Пингпинг Цврста Најлонска Торбичка За Торбичка За Вертикални Појаси, Универзална Торба За Половината За Футрола За Паметни Телефони
  • Неодамнешно

Футрола За Футрола За Пингпинг Цврста Најлонска Торбичка За Торбичка За Вертикални Појаси, Универзална Торба За Половината За Футрола За

DEN 322.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Телефон Футрола Покритие Футрола Случај Цврста тешка најлонска платнена торбичка дизајнирана за построги услови, овој најлон отпорен на вода и гребење е исто така поврзан со најлонска подлога што го прави куќиштето многу потрајно. 5 Големини Торбичка Случај, универзална за 4,7-6,9 инчен паметен телефон.Ве молиме проверете го соодветниот модел во табелата со големини или директно контактирајте ја услугата за клиенти, ние ќе ви помогнеме да го изберете најсоодветниот модел. Има силен клип за метален ремен Плус Карабин, Без Раце, вграден клип за ремен и Карабин. Торбичката може безбедно да се закачи за вашиот ремен или панталони или ранец. Мека внатрешност заштитете го телефонот од пукнатини и гребнатини. Вграден Држач За Картички, слободни Раце и џебови бесплатно погодно е да го однесете телефонот во движење. Телефон Футрола Покритие Футрола Случај. Цврста тешка најлонска платнена торбичка дизајнирана за построги услови, овој најлон отпорен на вода и гребење е исто така поврзан со најлонска подлога што го прави куќиштето многу потрајно. 5 Големини Торбичка Случај, универзална за 4,7-6,9 инчен паметен телефон.Ве молиме проверете го соодветниот модел во табелата со големини или директно контактирајте ја услугата за клиенти, ние ќе ви помогнеме да го изберете најсоодветниот модел. Има силен клип за метален ремен Плус Карабин, Без Раце, вграден клип за ремен и Карабин. Торбичката може безбедно да се закачи за вашиот ремен или панталони или ранец.