Почетна Батерија 6-Пакет Замена За Sears/Кенмор 14906 Филтер За Овлажнител-Компатибилен Со Sears/Кенмор 42-14906 Филтер За Воздух
  • Неодамнешно

Почетна Батерија 6-Пакет Замена За Sears/Кенмор 14906 Филтер За Овлажнител-Компатибилен Со Sears/Кенмор 42-14906 Филтер За Воздух

DEN 943.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Замена Сирс / Кенмор 14906 Овлажнител Филтер-Количина, 6 Заменува Сирс / Кенмор 42-14906 Филтер За Воздух. Заробува Нечистотии Од Вода И Растворени Цврсти Материи Пред Да Станат Во Воздухот. За најдобри резултати, менувајте го филтерот за воздух барем еднаш во сезона или почесто во зависност од квалитетот и употребата на воздухот. Замена Сирс / Кенмор 14906 Овлажнител Филтер-Количина, 6. Заменува Сирс / Кенмор 42-14906 Филтер За Воздух. Заробува Нечистотии Од Вода И Растворени Цврсти Материи Пред Да Станат Во Воздухот. За најдобри резултати, менувајте го филтерот за воздух барем еднаш во сезона или почесто во зависност од квалитетот и употребата на воздухот. Ве молиме запомнете : Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, а не оем производ. Овој производ не е поврзан со ниту една МАРКА ОЕМ и не е покриен со никакви гаранции што ги нудат оригиналните производители.