Кутија За Складирање Акрилни Памучни Брисеви ККОНИИ За Домашна Бања,Кутија за Складирање Памучни Подлоги, Доказна Покривка Отпорна На Прашина Шминка За Убавина Ку
  • Неодамнешно

Кутија За Складирање Акрилни Памучни Брисеви ККОНИИ За Домашна Бања,Кутија за Складирање Памучни Подлоги, Доказна Покривка Отпорна

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Висококвалитетен Материјал : козметичката кутија за складирање јајца Од Памучна шминка е изработена од акрилен материјал Квалитетот е силен и не е лесен за оштетување. Големина : големината на пакувањето на кутијата за складирање е 4, 72х3, 94х3, 74 инчи, а двата простори за складирање се 2, 36Х3, 94Х3, 74 инчи. Ве молиме следете ја големината на памук, памучни влошки, јајца за убавина и други производи што се соодветни за вас пред да ги купите. Област за складирање : кутијата за складирање е поделена на две главни области за складирање, кои можат да се чуваат во памучни влошки, памучни брисеви, јајца за убавина итн., вклучувајќи ги и одвојливите јајца за убавина, за да го користите погодно. Предности : кутијата за складирање на памучна подлога е извонредно дизајнирана, дизајнот со кристална форма лесно се отвора капакот, а кутијата за складирање со капакот исто така ги штити вашите производи за шминка од загадување. Предности : кутијата за складирање на памучна подлога е извонредно дизајнирана, дизајнот со кристална форма лесно се отвора капакот, а кутијата за складирање со капакот исто така ги штити вашите производи за шминка од загадување. Висококвалитетен Материјал : козметичката кутија за складирање јајца Од Памучна шминка е изработена од акрилен материјал. Квалитетот е силен и не е лесен за оштетување. Големина : големината на пакувањето на кутијата за складирање е 4, 72х3, 94х3, 74 инчи, а двата простори за складирање се 2, 36Х3, 94Х3, 74 инчи. Ве молиме следете ја големината на памук, памучни влошки, јајца за убавина и други производи што се соодветни за вас пред да ги купите. Област за складирање : кутијата за складирање е поделена на две главни области за складирање, кои можат да се чуваат во памучни влошки, памучни брисеви, јајца за убавина итн.