Георг Јенсен Бернадот Мала Чинија
  • Неодамнешно

Георг Јенсен Бернадот Мала Чинија

DEN 1359.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мал Сад : Со карактеристични жлебови, ова современо парче од нерѓосувачки челик полирано со огледало може да се користи како украсен сад или јадење со бонбони Група со други чинии за прекрасен домашен декор. Рафиниран Дизајн : со својата графичка Уметност Деко флејтинг и убави пропорции, оваа колекција го издржа тестот на времето за да стане вистинска класика. Софистициран дизајн кој никогаш не ја заборава практичноста. Забава И Подарок : Истражете елегантни и маестрално изработени додатоци за вино и барови, вински гарафи, бокали за вода, шејкери за коктели, отворачи за шишиња, колби за колкови, кофи за мраз, подлоги и сребрени садови. Колекцијата Бернадот : оваа колекција на класични садови има навистина безвременска привлечност. Чашите, вазните и држачите за свеќи елегантните линии имаат префинетост што го издигнува секое искуство за јадење. Скандинавски Дизајн : Geетиката На Георг Јенсен вклучува современ убав изглед со практична иновација и функционален дизајн. Истражете прибор, рамки, накит, додатоци за барови и домашен декор. Мал Сад : Со карактеристични жлебови, ова современо парче од нерѓосувачки челик полирано со огледало може да се користи како украсен сад или јадење со бонбони. Група со други чинии за прекрасен домашен декор. Рафиниран Дизајн : со својата графичка Уметност Деко флејтинг и убави пропорции, оваа колекција го издржа тестот на времето за да стане вистинска класика. Софистициран дизајн кој никогаш не ја заборава практичноста. Забава И Подарок : Истражете елегантни и маестрално изработени додатоци за вино и барови, вински гарафи, бокали за вода, шејкери за коктели, отворачи за шишиња, колби за колкови, кофи за мраз, подлоги и сребрени садови. Колекцијата Бернадот : оваа колекција на класични садови има навистина безвременска привлечност.