Тер Прилагодено Стакло Прстен Кутија, Ангажман Накит Кутија Персоналните Свадба Прстен Кутија, Злато Геометриски Прстен Носител Кутија,Предлог Прстен Кутија, Прс?
  • Неодамнешно

Тер Прилагодено Стакло Прстен Кутија, Ангажман Накит Кутија Персоналните Свадба Прстен Кутија, Злато Геометриски Прстен Носител Кутија,Предлог

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како да се прилагоди : 1 Кликнете На "Прилагоди Сега", 2. Изберете го вашиот омилен стил на Мов, 3. Запишете ги информациите што сакате да ги врежете, 4. Додадете во количка; ќе ги имате вашите персонализирани подароци. Прилагодена Шестоаголна Стаклена Кутија Со Прстен Со Мов-Едноставно шестоаголно стакло со елегантни и софистицирани линии ја означува извонредната кутија за прстен, додавајќи дополнителна романса и фантазија на персонализираниот држач за прстен. Совршен Подарок За Неа - оваа прилагодена кутија за прстени би била совршена за свадби, прилики за предлози итн. Сите ќе бидат привлечени со таков модерен прстен. Направете го тоа додаток на вашиот важен момент со вашата девојка. Висококвалитетни Материјали : Изработени од висококвалитетно стакло, може да се користат долго време.Границата е изработена од Висококвалитетен бакарен метал и е светло обоена. Забелешка-ве Молиме имајте предвид дека мовот е лажен и се користи само за украсни цели. Како да се прилагоди : 1. Кликнете На "Прилагоди Сега", 2. Изберете го вашиот омилен стил на Мов, 3. Запишете ги информациите што сакате да ги врежете, 4. Додадете во количка; ќе ги имате вашите персонализирани подароци. Прилагодена Шестоаголна Стаклена Кутија Со Прстен Со Мов-Едноставно шестоаголно стакло со елегантни и софистицирани линии ја означува извонредната кутија за прстен, додавајќи дополнителна романса и фантазија на персонализираниот држач за прстен. Совршен Подарок За Неа - оваа прилагодена кутија за прстени би била совршена за свадби, прилики за предлози итн. Сите ќе бидат привлечени со таков модерен прстен. Направете го тоа додаток на вашиот важен момент со вашата девојка. Висококвалитетни Материјали : Изработени од висококвалитетно стакло, може да се користат долго време.Границата е изработена од Висококвалитетен бакарен метал и е светло обоена. Забелешка-ве Молиме имајте предвид дека мовот е лажен и се користи само за украсни цели. Персонализирана Кутија За Венчален Прстен, Стаклена Кутија, Кутија За Носител На Прстен, Врежана Кутија За Носител На Прстен, Свадба На држач За Прстен, Подароци За Декор За Младоженецот - - - - - - - Опис - - - - - - - Персонализирана Кутија За Прстен за најголемиот ден во вашиот живот! Секоја од нашите персонализирани Прстен Кутија се рачно изработени со љубов само за вас! Можеме да ви помогнеме со Нашата Прстенеста Кутија во многу различни дизајни.